<< Події

Захід для дітей "Європа в музеї".

17.06.2024р.

Серед друзів Закарпатського обласного художнього музею ім. Й. Бокшая –  Ужгородський ліцей №4.

17 червня 2024 року урочисто відбувся захід для дітей, які проживають на Закарпатті, включно з словацькою національною меншиною, під назвою «Європа в музеї». Спеціально підготовлена зала приймала гостей музею та дітей, 27 з яких символізували європейські країни, а 1 дитина – Україну, яка прагне в ЄС. Така численна підтримка дуже важлива для нас, мешканців Закарпаття і меншини словацької, яка проживає тут. Завданням дітей було намалювати власний твір – репліку з художнього твору європейської держави: Італії, Франції, Чехії, тощо.

Дитячі твори малювалися під впливом класичних полотен, а потім суддя визначився з переможцями, які отримали відзнаки та нагороди Генерального консульства Словацької Республіки в Ужгороді та особисто Генерального консула пана  Павла Паніса.

На заході також були присутні та тримали слово:

доцент Ян Поханич – лектор словацької мови, ліцей №4, Ужгород;

заслужений художник України Василь Вовчок;

заслужений художник України Сергій Біба;

директор Закарпатського обласного художнього музею ім. Й. Бокшая Ерфан Франциск;

Глядачам сподобалась акція та співпраця.

Людмила Біксей