Музей працює: 10:00 - 18:00. Вихідний: понеділок.

<< Події

Вітання з Днем Народження народного художника, академіка Національної академії України Бориса Кузьми

22.02.2024р.

       Малярство нашого земляка, народного художника, академіка Національної академії України  Бориса Кузьми – сильне, впевнене, творчо спрямоване. Керуючись власною шкалою світоглядницьких уявлень, він вмотивовано-послідовно вибудовує свій картинний світ, світ знакових думок-образів, віддзеркалених і уявних.

     Наразі в творчій робітні Б.Кузьми народжуються праці, що вияснюють життєві та духовні критерії митця.  Глибинні взаємини людини зі світом, сенс людської екзистенції, життєві явища і реалії постають у творах живописця у всій неоднозначності і багатогранності проявів – боротьбі і єдності, взаємодії і запереченні, гармонії і дисонансах.

          Сучасне життя з його шаленими темпами і галопуючими ритмами знаходить свій знаково-образний відбиток у розлогій серії асоціативних авторських робіт.

           Сьогодні митець в розквіті творчих сил святкує День свого народження і продовжує дивувати фахівців і численних поціновувачів образотворчості новими талановитими працями. Зичимо міцного здоров’я, творчого натхнення у дорозі до художнього самовдосконалення.