Музей працює: 10:00 - 18:00. Вихідний: понеділок.

<< Події

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

01.06.2022


1 червня весь світ відзначав Міжнародний День захисту дітей. У нашому Закарпатському обласному художньому музеї ім.Й.Бокшая з цієї нагоди відбулась низка заходів, присвячених дітям. Все було зроблено для того, аби діти, які побували в цей день у музеї і котрі прийдуть сьогодні, завтра відчували тепло, любов, доброту. Але у тих урочистостях звучали й сповнені невимовного болю, гіркої туги слова нашого знаменитого поета Петра Скунця із його вірша „Реквієм”:

       Матері послухайте і отці послухайте

       І сини послухайте, як земля гуде....

І хай весь світ послухає, як гуде, плаче, ридає в невтішній розкуті наша українська земля за невинно убієнними в цій жахливій війні дітьми. Як вони чекали цієї весни, літа.... Як мріяли матері, батьки, брати і сестри побачити їх дорослими, щасливими, радісними...

Минуть роки, десятиліття, століття, але не забудеться цей біль, не загояться зранені серця осиротілих батьків. У перші дні червня відтепер будемо відзначати не лише Міжнародний День захисту дітей, але і день пам”яті діток,  які загинули у російсько-українській війні. Тому живемо, боремось і переможемо, натхненні словами невмирущого Тараса Шевченка:

    „І на оновленій землі

     Врага не буде супостата,

    А буде син і буде мати,

     І будуть люди на землі.”