22.06.2024

Персональна виставка художника з Виноградова Золтана Дудаша відкрилася 21 червня 2024 року в Закарпатському обласному художньому музеї ім. Й. Бокшая. На виставці представлено понад 80 творів автора, який працює в стилі авангард та імпресивний живопис. Особливу увагу привернули форматні полотна Золтана Дудаша, які зачарували глядачів ритмікою та метром. У стилі авангард відтворюються духовні спрямування до світла і любові. Саме так автор бачить безоб'єктні сполохи світу навколо у різні пори року та доби.

Людмила Біксей

20.06.2024р.

Вже завтра чекаємо вас на відкритті виставки творів Золтана Дудаша, яке відбудеться 21 червня 2024 року о 15:00.

23.05.2024р.

Плідна співпраця з працівниками Національного науково-дослідного реставраційного центру України.

Художниками-реставраторами та науковими співробітниками Закарпатського обласного художнього музею ім.Й.Бокшая було здійснено обстеження стану збереження музейних експонатів - це складний процес, що вимагає індивідуального та високопрофесійного підходу.

05.06.2024р.

"Чарівна флейта". Концерт студентів відділу "оркестрові духові та ударні інструменти" Ужгородського музичного фахового коледжу ім.Д.Задора.