Музей працює: 10:00 - 18:00. Вихідний: понеділок.

Статті

Виставка "Портрети Федора Манайла, шаржі на мистця (з фондів музею)".
У квітні у залах меморіального будинку-музею Ф. Манайла експонується камерна виставка "Портрети Ф.Манайла, шаржі на мистця (з фондів музею)".
Виставка "Книжкова графіка Федора Манайла"
Впродовж березня місяця у залах меморіального будинку-музею Ф.Ф. Манайла експонується камерна виставка присвячена творчості художника у галузі книжкової графіки.
ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ МИКИТА - 92 !
Класику закарпатської школи образотворчого мистецтва народному художнику України, академіку НАМУ Володимиру Васильовичу Микиті щиро бажаємо безхмарних днів без ліку, гарного настрою для творчих звершень, радості та здоров'я у Божій благодаті у його 92-річчі.
ПРОЄКТ «КОЛИБИ»
У січні у залах "Будиноку-музею Ф.Манайла" експонується виставка "Проєкт Ф.Манайла "Колиби". Виставка включає біля 10 графічних творів художника (екстер'єри та інтер'єри колиб), папку із ескізами дизайну лавиць, підсвічників, страв меню ресторанів-колиб.
НЕВІДОМИЙ МАНАЙЛО ДО 112-І РІЧНИЦІ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ
До 112-ї річниці з дня народження Манайла, музей організував міні-виставку невідомого твору художника "Князь Лаборець".
ГАБРІЕЛУ БУЛЕЦІ - 70!
Габріелу Булеці – 70! 11 серпня виповнюється 70 років живописцю, члену НСХУ Габріелу Булеці.
65-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ОЛЕКСАНДРА МАЛЕША
65-річний ювілей цього року відзначає член НСХУ з 2013 року Олександр Малеш, який став справжнім відкриттям для краян п’ять років тому на виставці, яка пройшла в залах Закарпатського обласного художнього музею ім. Й. Бокшая.
21 ЛИПНЯ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ЗАСЛУЖЕНОГО ХУДОЖНИКА УКРАЇНИ ЗОЛТАНА ШОЛТЕСА
21 липня 1909 року народився Золтан Іванович Шолтес (1909-1990), заслужений художник України.
110-Й РІЧНИЦІ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Г. ГЛЮКА (1912-1983) ТА МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ МУЗЕЇВ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ ВИСТАВКА ТВОРІВ ОНЛАЙН
Заслужений діяч мистецтв України Гавриїл Глюк – художник невичерпного життєлюбства, яскравого таланту та оптимістичного світосприймання. В історію образотворчого мистецтва нашої країни і світу увійшов своїми особливими лірико-поетичними і водночас реалістично об’єктивними творами на тему уславлення людини праці. Правда для Глюка існувала завжди й незалежно ні від чого – од часу створення світу і поза суспільними формаціями. Г. Глюк вірив, що носієм правди є людина. З великою повагою ставився до всіх людей.
ТРИ НЕВІДОМІ ГРАФІЧНІ ТВОРИ Ф. МАНАЙЛА (1910 - 1978) ТА МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ МУЗЕЇВ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ ВИСТАВКА ТВОРІВ ОНЛАЙН
До дня музею, 19.05.2022, меморіальний будинок-музей Ф. Манайла презентує три графічні твори художника, які ніколи не експонувалися на художніх виставках ані при житті майстра, ані після його смерті.
НАТАЛІЯ ГЕРЦ (1931 – 2022)
На 92-му році життя покинула наш суєтний світ відома мисткиня, сильна особистість, член НСХУ Закарпатської області, дружина лауреата Національної премії імені Т. Шевченка, народного художника України Юрія Герца (1931-2012) - Наталія Семенівна Герц (Толстая)
ВИСТАВКА ВОЛОДИМИРА МИКИТИ
5 лютого, у художньому музеї ім.Й. Бокшая відкрилася ретроспективна виставка картин метра закарпатського живопису Володимира Микити.
90 РОКІВ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ АНТОНА КАШШАЯ
24 лютого 2011 року виповнилося 90 років з дня народження Антона Михайловича Кашшая, одного з визнаних класиків українського образотворчого мистецтва, видатного художника Закарпатського регіону. Блискуча, яскрава творчість мистця прославила його ім’я ще за його життя.
ГЕНІЙ ЗАКАРПАТСЬКОГО МАЛЯРСТВА
До сторіччя з дня народження Федіра Манайло присвячується
НЕПЕРЕДБАЧУВАНИЙ І ЕПАТАЖНИЙ „ЕЧІ”. ФЕРЕНЦ СЕМАН (1937-2004)
Непередбачуваний і епатажний, експресивний, парадоксальний і пристрасний – таким „увірвався” у мистецтво Закарпаття Ференц Семан – на ім`я Ечі, яке стало його творчим псевдонімом і котрим він сигнував усі свої мистецькі праці.