Відкриття виставки «Золоті сторінки. Українське образотворче мистецтво др. пол. 20 ст.»

22.11.2018-23.11.2018

За підтримки Українського культурного фонду
Закарпатський обласний художній музей ім. Й. Бокшая запрошує друзів та поціновувачів мистецтва на відкриття виставки «Золоті сторінки. Українське образотворче мистецтво другої половини 20 століття», яке відбудеться у четвер 22 листопада о 15.00 у залах музею.
Експозицію виставки складатимуть твори українських митців, які сьогодні ввійшли до Золотих сторінок національного образотворчого мистецтва. Крім добре знайомого глядачеві живопису закарпатських корифеїв: А. Ерделі, Й. Бокшая, Ф. Манайла, А. Коцки, А. Борецького, Г. Глюка, З. Шолтеса, Ю. Сташка, Ш. Петкі, А. Шепи, Е. Грабовського та творчості живописців Закарпаття молодшого покоління: В. Габди, Ю. Герца, А. Кашшая, Е. Грабовського, В. Микити, І. Бровді, І. Шютєва, В. Приходька, Ф. Семана, М. Романишина, Є. Кремницької, П. Бедзіра, В. Скакандія, Б. Кузьми, В. Свалявчика, З. Мички, Т. Данилича гості виставки зустрінуться з творчістю видатних українських митців Т. Яблонської, К. Трохименко, М. Глущенко, І. Беклемішевої, В. Манастирського, Р. Сельського, І Труша, О. Кульчицької, В. Патика, Л Медвідя, А. Бокотея, З. Флінта. На виставці експонуватимуться і твори відомих скульпторів Закарпаття та Львову: І. Гарапка, В. Свиди, Є. Дзиндри, В. Сідака, В. Бородая, П. Мовчуна.
Створення такої експозиції стало можливе за об’єднання зусиль Закарпатського обласного художнього музею ім. Й. Бокшая та Львівського музею ім. А. Шептицького у Львові, які надали унікальні експонати зі своїх колекцій.
За підсумками виставки 23 листопада буде проведена міжнародна науково-практична конференція «Мистецьке віддзеркалення епохи», на якій науковці України та європейських країн Карпатського регіону обговорюватимуть розвиток українського мистецтва другої половини 20 століття, його значення у європейському контексті, роль та форми діяльності музеїв України та Європи.

11.01.2021-24.01.2021

Локдаун

З 11 по 24 січня 2021 року у зв`язку з локдауном Закарпатський обласний художній музей імені Й.Бокшая зачинений для відвідувачів.

19.12.2020-20.12.2020

17.12.2020-17.01.2021

Виставка Товариства угорських митців Закарпаття образотворчого та прикладного мистецтва ім. Імре Ревеса

Щорічна різдвяна виставка творів членів громадської організації "Товариства угорських митців Закарпаття образотворчого та прикладного мистецтва ім. Імре Ревеса". Відкриття відбудеться в робочому порядку з дотриманням всіх санітарних вимог. Виставка триватиме до 17 січня 2021 року.

28.11.2020-29.11.2020

Карантин вихідного дня

Шановні відвідувачі, у зв`язку із запровадженням Кабінетом Міністрів України карантину вихідного дня 28-29 листопада 2020 року Закарпатський обласний художній музей імені Й. Бокшая зачинено на карантин.

02.10.2020-10.11.2020

Виставка творів закарпатських художників "Осінь 2020"

В Закарпатському обласному художньому музеї імені Йосипа Бокшая триває виставка творів закарпатських художників "Осінь 2020", присвячена Всеукраїнському дню художника. Виставка триватиме до 10 листопада 2020 року.