Відкриття виставки «Золоті сторінки. Українське образотворче мистецтво др. пол. 20 ст.»

22.11.2018-23.11.2018

За підтримки Українського культурного фонду
Закарпатський обласний художній музей ім. Й. Бокшая запрошує друзів та поціновувачів мистецтва на відкриття виставки «Золоті сторінки. Українське образотворче мистецтво другої половини 20 століття», яке відбудеться у четвер 22 листопада о 15.00 у залах музею.
Експозицію виставки складатимуть твори українських митців, які сьогодні ввійшли до Золотих сторінок національного образотворчого мистецтва. Крім добре знайомого глядачеві живопису закарпатських корифеїв: А. Ерделі, Й. Бокшая, Ф. Манайла, А. Коцки, А. Борецького, Г. Глюка, З. Шолтеса, Ю. Сташка, Ш. Петкі, А. Шепи, Е. Грабовського та творчості живописців Закарпаття молодшого покоління: В. Габди, Ю. Герца, А. Кашшая, Е. Грабовського, В. Микити, І. Бровді, І. Шютєва, В. Приходька, Ф. Семана, М. Романишина, Є. Кремницької, П. Бедзіра, В. Скакандія, Б. Кузьми, В. Свалявчика, З. Мички, Т. Данилича гості виставки зустрінуться з творчістю видатних українських митців Т. Яблонської, К. Трохименко, М. Глущенко, І. Беклемішевої, В. Манастирського, Р. Сельського, І Труша, О. Кульчицької, В. Патика, Л Медвідя, А. Бокотея, З. Флінта. На виставці експонуватимуться і твори відомих скульпторів Закарпаття та Львову: І. Гарапка, В. Свиди, Є. Дзиндри, В. Сідака, В. Бородая, П. Мовчуна.
Створення такої експозиції стало можливе за об’єднання зусиль Закарпатського обласного художнього музею ім. Й. Бокшая та Львівського музею ім. А. Шептицького у Львові, які надали унікальні експонати зі своїх колекцій.
За підсумками виставки 23 листопада буде проведена міжнародна науково-практична конференція «Мистецьке віддзеркалення епохи», на якій науковці України та європейських країн Карпатського регіону обговорюватимуть розвиток українського мистецтва другої половини 20 століття, його значення у європейському контексті, роль та форми діяльності музеїв України та Європи.

13.03.2020-30.04.2020

Виставка творів закарпатців - шістдесятників "Відлига"

13 березня 2020 року в Закарпатському обласному художньому музеї  в робочому порядку відбудеться відкриття виставки творів закарпатців - шістдесятників під назвою "Відлига" (твори з музейної збірки та приватних колекцій). Виставка триватиме до 30 квітня 2020 року.

11.03.2020-30.04.2020

Виставка "Кримські краєвиди"

В Закарпатському обласному художньому музеї імені Й.Бокшая в робочому порядку відкрилась виставка під назвою "Кримські краєвиди".Живопис та графіка з музейної колекції. Друга половина ХХ століття. Виставка триватиме до 30 квітня 2020 року.

07.02.2020-10.03.2020

Виставка творів Володимира Павлишина

07 лютого 2020 року о 16 годині відбудеться відкриття виставки творів заслуженого художника України Володимира Павлишина, присвячена 60-річчю автора. Виставка триватиме до 10 березня 2020 року.

15.01.2020-04.02.2020

Виставка творів Вячеслава Приходько "In memoriam"

15 січня 2020 року о 16 годині в Закарпатському обласному художньому музеї імені Йосипа Бокшая відбудеться відкриття виставки творів  народного художника України Приходько Вячеслава Опанасовича (1940-2011). Виставка триватиме до 04 лютого 2020 року.