міжнародна науково-практична конференція «Мистецьке віддзеркалення епохи. за підсумками виставки «Золоті сторінки. Українське образотворче мистецтво др. пол. 20 ст.».

23.11.2018-23.11.2018

23 листопада цього року Закарпатський обласний художній музей ім. Й. Бокшая у рамках реалізації грантового проекту «Золоті сторінки. Українське образотворче мистецтво др. пол. 20 ст.», що фінансується Українським культурним фондом проводитиме міжнародну науково-практичну конференцію «Мистецьке віддзеркалення епохи. за підсумками виставки «Золоті сторінки. Українське образотворче мистецтво др. пол. 20 ст.». Місце проведення конференції буде визначено за два тижні до проведення (згідно умов грантодавця Українського культурного фонду, щодо раціонального використання коштів, необхідне проведення конкурсу серед фірм, що забезпечать проведення конференції). умови участі у конференції будуть опубліковані наступного тижня на сайті ЗОХМ ім. Й. Бокшая.

07.08.2020-30.08.2020

Виставка творів "Подарунки від щирого серця"

07 серпня 2020 року о 17 годині відбудеться відкриття виставки творів під назвою "Подарунки від щирого серця" до Дня Незалежності України. Виставка триватиме до 30 серпня 2020 року.

07.07.2020-31.07.2020

Закарпатський обласний художній музей ім.Й.Бокшая

Закарпатський обласний художній музей відчинений для відвідувачів. Продовжує діяти виставка творів закарпатців - шістдесятників під назвою "Відлига" (твори з музейної збірки та приватних колекцій), та простійнодіюча експозиція. Також діє виставка під назвою "Кримські краєвиди. Живопис та графіка з музейної колекції. Друга половина ХХ століття". Відвідувачі повинні перебувати в захисних масках, що покривають рот та ніс протягом всього часу.